Ke stažení

Zajímá Vás aktuální ceník nebo katalog? Ztratili jste návod k obsluze či potřebujeme montážní manuál k našim výrobkům? Myslíme i na tyto nepříjemnosti a proto si můžete veškeré tyto dokumenty stáhnout elektronicky do svého zařízení a mít je vždy po ruce.

Stačí si vybrat Vámi požadovaný dokument z kategorií níže a popřípadě zvolit daný produkt, ke kterému dokumentaci sháníte. V případě, že ani zde nenaleznete hledaný soubor, neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle +420 483 368 702, emailové adrese help@klimatom.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Položky

Přesný model ventilátoru zjistíte na štítku krabičky nebo produktu. Identifikujte na tomto štítku Váš výrobek (např. PRIMO base 100 A) a v následujících kategoriích najděte takto označenou položku a vyberte si, zda chcete stáhnout PDF návod k obsluze, montážní manuál nebo zhlédnout video.
V současné době nemáme žádný aktuální ceník. V případě, že Vás zajímá některý z našich produktů, můžete navštívit náš internetový obchod, kde najdete nejaktuálnější ceny.