Výrobky

Ventilace a vzduchotechnika na jednom místě. Ať už hledáte malý domovní ventilátor do koupelny nebo velký průmyslový ventilátor jste na správném místě. V naší nabídce naleznete nástěnné, potrubní, axiální i radiální ventilátory, mřížky pevné i s pohyblivou žaluzií, ventilační potrubí a jiné příslušenství pro domovní i průmyslové ventilátory.

Nabízíme vhodné ventilátory do koupelny, kuchyně, na toaletu, ale i do větších prostor jako jsou garáže a dílny, restaurace nebo například galvanizovny díky použité technologii a povrchovému ošetření u průmyslových ventilátorů. K tomu všemu lze dokoupit příslušné mřížky i příslušenství jako zpětná klapka, kondenzační jímka, redukce domovních ventilátorů pro jiné rozměry ventilačního kanálu nebo například regulátor otáček pro průmyslové ventilátory.

Naše ventilátory disponují vysokým výkonem, kvalitou a nízkou hlučností. Díky použité technologii, materiálům a součástkám poskytujeme na naše výrobky 5letou záruku.

V případě, že potřebujete poradit s výběrem správného ventilátoru pro Vaše potřeby, navštivte našeho pomocníka nebo nás kontaktujte pomocí jakéhokoliv způsobu na stránkách s kontakty.

Kategorie

domovní ventilátor SOLO

Domovní ventilátory

Malé domovní ventilátory do koupelny, kuchyně, toaletu nebo jiné obytné místnosti. Naleznete zde i designové ventilátory se skleněným nebo plastovým ozdobným krytem i potrubní ventilátory. Široká nabídka ventilace za konkurenceschopné ceny.

Průmyslové ventilátory

Univerzální axiální i radiální průmyslové ventilátory pro ventilaci skladů, dílen, restaurací či barů a jejich kuchyní. Dle typu provedení jsou vhodné i do velmi namáhaných prostor jako jsou například galvanizovny či zemědělské budovy a zařízení.

Ventilační potrubí a mřížky

Ohebné hliníkové potrubí, pevné ventilační mřížky kruhového i čtvercového tvaru nebo samotížné mřížky se žaluziemi. Dostupné v mnoha barevných provedeních a se síťkou proti hmyzu.

Příslušenství

Zpětná klapka pro domovní ventilátory, regulátor otáček pro průmyslové ventilátory, kondenzační jímka pro ventilační potrubí nebo redukce domovního ventilátoru pro rozdílné průměru ventilačního vedení? Z široké nabídky příslušenství si vybere opravdu každý.