Ventilační potrubí a mřížky

V naší nabídce naleznete hliníkové ohebné potrubí nebo i čtvercové a kulaté mřížky s pevnou nebo samotížnou pohyblivou žaluzií. Veškeré námi nabízené mřížky jsou vyrobené z odolné, pevné a na údržbu velmi jednoduché ABS hmoty, která zaručuje dlouhodobou životnost mřížek. Mřížky jsou dle typu nabízeny v mnoha barevných provedeních včetně kruhového vyústění či bez vyústění (nástěnné provedení).

Ventilační potrubí je vyrobeno z hliníkového plechu a díky použitému materiálu je velmi flexibilní při montáži i při přepravě a skladování. Vyznačuje se především svou nízkou hmotností a možnosti stlačení až na 1/3 své délky.

Rychlá navigace

ohebná hliníková trubka KLIMAFLEX

Hliníkové potrubí

KLIMAFLEX

ohebné ventilační potrubí z hliníkového plechu

KLIMAFLEX jsou ohebné hliníkové ventilační trubky vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu o tloušťce 100 mikronů (0,10 mm). Nejčastěji jsou trubky používány v klimatizačním vedení, při větrání či vytápění nebo odtahu pachu či kouře z místnosti. Díky použitému materiálu lze KLIMAFLEX použít s výfukovým potrubím pro digestoře nebo sušičky.

Barva trubky je přírodní hliník.

Hliníkové trubky jsou dodávány ve stlačeném stavu na 1/3 své délky a jsou zabalené v recyklované plastové fólii.

Dostupné rozměry: Ø80, Ø100, Ø110, Ø120, Ø125, Ø150, Ø200 mm
Dostupná délka: 1 / 3 / 5 / 6 m

Ventilační mřížky s pevnou žaluzií

CM / CMP

čtvercová plastová mřížka s pevnou žaluzií s kruhovým vyústěním či bez

Čtvercová pevná ventilační mřížka v moderním designu je vyrobená z odolné ABS hmoty a je vybavena síťkou proti hmyzu. Mřížka je dodávána s kruhovým vyústěním 100 a 125 mm, ale i v nástěnném provedení bez vyústění.

Mřížka je dodávaná ve čtyřech základních barvách jako je bílá, béžová, hnědá a šedá. Všechna provedení mřížek jsou čtvercového tvaru s rozměry 160 x 160 mm.

V nabídce naleznete i variantu se samotížnou žaluzií.

Rozměry mřížky: 160×160 mm
Dostupná vyústění: Ø100 a Ø125 mm

KMP

kulatá plastová mřížka s pevnou žaluzií s kruhovým vyústěním

Ventilační mřížka kruhové tvaru v moderním designu je vyrobená z odolné ABS hmoty a je vybavena síťkou proti hmyzu. Mřížka je dodávána pouze s kruhovým vyústěním 100 a 125 mm.

Mřížka je dostupná ve čtyřech základních barvách. Lze ji pořídit v bílé, béžové, hnědé a šedé barvě. Rozměry se liší dle provedení.

Rozměry mřížky: 126 a 158 mm
Dostupná vyústění: Ø100 a Ø125 mm

Ventilační mřížky se samotížnou žaluzií

CM Z / CMP Z

čtvercová plastová mřížka se samotížnou žaluzií s kruhovým vyústěním či bez

Čtvercová ventilační mřížka se samotížnou žaluzií je vyrobena v moderním designu z odolné ABS hmoty. Mřížka není vybavena síťkou proti hmyzu. Úlohu této síťky zastává právě žaluzie, která brání vracení se studeného nebo znečištěného vzduchu zpět do místnosti.

Ventilační mřížka je dostupná s kruhovým vyústěním 100 a 125 mm, ale i v nástěnném provedení bez vyústění.

Mřížka je dodávána ve čtyřech základních barvách a je tedy dostupná v bílé, béžové, hnědé a šedé barvě. Všechna provedení mřížek jsou čtvercového tvaru s rozměry 160 x 160 mm.

Rozměry mřížky: 160×160 mm
Dostupná vyústění: Ø100 a Ø125 mm